Inzon Construction

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Zespół specjalistów z branży budowlanej zrealizuje dla Państwa każdą wymarzoną inwestycje. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zapewniamy sprawną i terminową realizację usługi. Z pasją wykonujemy usługi, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wymagania naszych klientów.

Wspieramy na każdym etapie budowy

Naszym największym potencjałem jest kompetentny, dynamiczny i świetnie zgrany zespół. To on stanowi serce naszej działalności i powód naszego sukcesu.
W ciągu kilku lat, rozpoczynając od zera, zbudowaliśmy ogromny zespół fachowców, dzięki temu mamy możliwość realizowania paru inwestycji jednocześnie utrzymując indywidualne podejście do każdej z nich.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, liczy się dla nas osiągany wynik, a nie nakład pracy co sprawia, że jesteśmy dynamiczną firmą o dużym potencjale wzrostu.

Oferujemy ci wiele

Znajdziecie u nas wszystko co potrzebne do zrealizowania twojej inwestycji. Dyrektorzy handlowi przekażą niezbędną i bezcenną wiedzę. Nad poprawnością wykonania Państwa inwestycji czuwać będzie doświadczona kadra inżynierska.Problemy nazywamy wyzwaniami, a presja czasu to coś z czym radzimy sobie doskonale.


usługi dekarskie na dachach płaskich i skośnych

hydraulika, instalacje wodno-kanalizacyjne

malowanie wszystkich powierzchni

wykonywanie elewacji zewnętrznych

glazurnictwo

murarstwo w różnych systemach

montaż i wykończenie ścianek karton-gips

stolarstwo

brukarstwo

Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy!