O grupie

Grupa Inzon zrzesza trzy niezależne bogato doświadczone przedsiębiorstwa, które specjalizują się w odrębnych dziedzinach branży budowlanej, dzięki czemu jest w stanie zaoferować ogromną ilość usług zachowując wysoką jakość przy ich wykonywaniu.

Doświadczona kadra inżyniersko-techniczna z sukcesem jest w stanie prowadzić inwestycje budowlane w każdym miejscu na świecie grupa działa globalnie a w szczególności swoje usługi wykonuje na rynku zachodnim.

Przygotowanie grupy na wyzwania jakie stawia przemysłowi teraźniejszość oraz przyszłość jest doskonale dopracowane, kompletne zaplecze techniczne oraz ambitne i zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają realizować najbardziej wymagające inwestycje.

Grupa swoje usługi oferuje nie tylko dla prężnie działający przedsiębiorstw, ale także dla inwestorów prywatnych i jednostek administracji publicznej. Długotrwałe relacje z wieloma klientami pozwalają wierzyć, że zaangażowanie oraz rzetelność przy każdej współpracy jest na najwyższym poziomie jakości.